Reklama

Nowe rozmaitości

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Co dalej?

Wyższy podatek VAT mieliśmy płacić do końca tego roku. Niestety, będziemy go płacić do końca roku 2016. A dalej? A dalej się zobaczy.

Nie tędy droga

A potrzeby naszego budżetu są ogromne. Niedawno np. obliczono, że mamy nie jakieś tam setki miliardów, ale prawie cztery biliony długu. Panie premierze, meldujemy, że wódką tego się nie da spłacić.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Marzenia

W warszawskiej kampanii przedreferendalnej nie ma końca obietnicom. Obiecuje Hanna Gronkiewicz-Waltz, obiecuje premier. Jak ktoś w Internecie napisał, gdyby ta kampania potrwała jeszcze dłużej, to niechybnie obiecano by warszawiakom dostęp do morza.

Z apetytem nie poradzisz

PO nawołuje, aby nie iść do referendum w Warszawie, bo i tak za rok będą wybory. W Czeladzi, Rudzie Śląskiej i Siedlcach też za rok będą wybory, a tam PO do pójścia do referendum zachęca. Jaki powód takiej zmiany stanowiska? Prosty. W tych miejscowościach partia miłości po prostu nie rządzi, a na władzę ma nieustanny apetyt. (pr)

2013-10-08 12:26

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Ciało przemija jak trawa. Słowo Pana trwa na wieki

[ TEMATY ]

Ks. Krzysztof Młotek

Glossa Marginalia

Adobe Stock

Adresaci listu żyją w diasporze Azji Mniejszej, pośród nacisku i obcych zwyczajów. Autor przypomina im język wykupu, lytrōsis. To słowo zna świat rynku niewolników. Zna je także Biblia wyjścia z Egiptu. Wolność człowieka wierzącego jest darem Boga.
CZYTAJ DALEJ

31 spojrzeń Maryi: Spojrzenie, które nie szuka siebie

2026-05-25 20:54

[ TEMATY ]

31 spojrzeń Maryi

Adobe Stock

Każde spojrzenie Maryi coś odsłania: Boga, człowieka, drogę. W maju zapraszamy Cię do zatrzymania się przy 31 takich spojrzeniach. Dziś zobacz jedno z nich.

Cud się dzieje. Ludzie się cieszą. A Maryja nie szuka uznania. To spojrzenie wolne od potrzeby bycia zauważonym. Dobro nie zawsze potrzebuje świadków. Czasem najpiękniejsze rzeczy dzieją się bez aplauzu.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV: wojna nie rozwiązuje problemów, lecz je pogłębia

2026-05-27 13:13

[ TEMATY ]

wojna

Papież Leon XIV

nie rozwiązuje

problemów

Vatican Media

Papież Leon XIV

Papież Leon XIV

Na zakończenie środowej audiencji generalnej Leon XIV zawierzył 27 maja wszystkie narody dotknięte wojną opiece Najświętszej Maryi Panny, podkreślając, że wojna „nie rozwiązuje problemów, lecz je pogłębia”.

Zwracając uwagę na nasilenie się, w ostatnich dniach, działań wojennych na Ukrainie, Papież powiedział:
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję